KONKURS TAŃCA „Tańcz z nami”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Edycji Konkursu Tanecznego „ Tańcz z nami”  w Kinie Baszta w Czchowie, którego organizatorem był ZSiP w Złotej. Jest to wyjątkowe wydarzenie, które cyklicznie gromadzi utalentowanych tancerzy ze wszystkich szkół w gminie. To wspaniała okazja do sportowej rywalizacji, integracji oraz prezentacji niezwykłych umiejętności artystycznych na scenie. W tym roku naszą szkołę reprezentowali soliści oraz mini formacja z klas II-IV.  Najlepsze występy zostały nagrodzone miejscami na podium, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i upominki. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom zajęcia  wysokich miejsc w swoich kategoriach wiekowych.

I miejsce – mini formacja  z klas II-IV w składzie ( Amelia Sowa, Martyna Mróz, Gabriela Mróz, Natasza Wrona, Zuzanna Świeczek, Julia Niemiec, Amelia Goćfin)

Kategoria IV – VI

I miejsce – Karolina Kuśnierz, Oliwia Ryba

II miejsce – Maja Maciaś

Taniec z atrybutem

II miejsce – Kamila Habel