W dniu 15 grudnia klasa V i VI pojechały na wycieczkę do Krakowa do parku rozrywki GO JUMP. Był to dzień pełen ruchu, radości i aktywnej integracji, który na długo pozostanie w pamięci uczestników. Wspólne zmagania na torach przeszkód, rywalizacja w zdrowym duchu i wzajemne wsparcie podczas nauki nowych trików zbliżyły uczestników i pozwoliły na budowanie pozytywnych relacji. Następnie już w świątecznej atmosferze odwiedziliśmy pobliską galerię handlową by posilić się przed powrotem i kupić świąteczne upominki.





