W obecnym roku szkolnym 2025/2026 świetlica szkolna przystąpiła do realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Bajki Pomagajki” – czyli o magicznej mocy bajkoterapii. W październiku dzieci wysłuchały opowiadania pt. „Lew Drapuś” po czym wspólnie zastanawiały się nad zachowaniem głównego bohatera, koncentrując się na problemie agresji – jej przyczynach i konsekwencjach. Uczniowie dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat tego jak jak agresja wpływa na relacje z rówieśnikami oraz jakie są sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami.
Dzieci wykonały również piękne prace plastyczne.






