BIEG FLORIAŃSKI – II miejsce Anna Grzesicka, III miejsce Natalia Habel

W XXVII BIEGU FLORIAŃSKIM, który odbył się 1 maja w Czchowie na podium w odpowiednich kategoriach wiekowych stanęli nasi uczniowie: II miejsce Anna Grzesicka, III miejsce Natalia Habel.

W biegu brali udział:

KL. II: Igor Jakóbczyk, Julia Kulik, Kacper Kmiecik, Mikołaj Kmiecik, Kacper Naczk, Zuzanna Świerczek, Natasza Wrona.

Kl. IV: Adrianna Kornaś, Karolina Kuśnierz, Filip Naczk.

KL. V: Julia Kosior, Aleksander Oleksy, Błażej Obal.

Kl. VI: Amelia Janik, Kamil Kuśnierz.

Kl. VII: Kinga Leszczyńska, Lena Motak, Martyna Oleksy, Karolina Wątroba, Dorota Włudyka.

 Gorąco gratulujemy i dziękujemy naszym zawodnikom za ich udział i zaangażowanie w duchu fair play oraz rodzicom za dowóz i doping dzieci podczas biegu.
Dziękujemy organizatorom za coroczne organizowanie BIEGU FLORIAŃSKIEGO, który promuje sport i integruje społeczność nie tylko z terenu naszej gminy.