W XXVII BIEGU FLORIAŃSKIM, który odbył się 1 maja w Czchowie na podium w odpowiednich kategoriach wiekowych stanęli nasi uczniowie: II miejsce Anna Grzesicka, III miejsce Natalia Habel.
W biegu brali udział:
KL. II: Igor Jakóbczyk, Julia Kulik, Kacper Kmiecik, Mikołaj Kmiecik, Kacper Naczk, Zuzanna Świerczek, Natasza Wrona.
Kl. IV: Adrianna Kornaś, Karolina Kuśnierz, Filip Naczk.
KL. V: Julia Kosior, Aleksander Oleksy, Błażej Obal.
Kl. VI: Amelia Janik, Kamil Kuśnierz.
Kl. VII: Kinga Leszczyńska, Lena Motak, Martyna Oleksy, Karolina Wątroba, Dorota Włudyka.
Gorąco gratulujemy i dziękujemy naszym zawodnikom za ich udział i zaangażowanie w duchu fair play oraz rodzicom za dowóz i doping dzieci podczas biegu.
Dziękujemy organizatorom za coroczne organizowanie BIEGU FLORIAŃSKIEGO, który promuje sport i integruje społeczność nie tylko z terenu naszej gminy.





















